Beauty Home Gdańsk

Brow Henna – historia marki

Dzisiaj przedstawię Wam historię powstania Brow Henna – specjalnej henny do brwi, która jest nowością w Polsce, a która jest dostępna w moim gabinecie. Miłej lektury! Brow Henna Gdańsk

Brow Henna Gdańsk
Efekty Brow Henna

Jak powstały produkty Brow Henna

Jeszcze całkiem niedawno specjaliści zajmujący się korekcją brwi, często nie byli w stanie zaoferować odpowiedniej usługi dla osób z bardzo zniszczonymi lub przeszczepionymi brwiami, ponieważ nie było możliwości uzyskania długotrwałego efektu naturalnych brwi.

Tradycyjna henna schodziła zaledwie po kilku dniach po nałożeniu. Jedyną szansą dla takich klientów było oczekiwanie na wzrost brwi, który mógł trwać nawet długie miesiące. Drugą opcją był tatuaż, jednak ze względów zdrowotnych był dla nich niemożliwy do wykonania (pacjenci po chemii).

Twórczynie BH

Naprzeciw ww. problemowi wyszły założycielki Akademii Lash & Brow Irina Levchuk i Natalia Krasnoperova. Jako pierwsze zaczęły myśleć o używaniu henny do koloryzacji brwi, która nie będzie tak szybko zmywać się po jej nałożeniu i będzie pięknie imitować ich naturalny wygląd.

Będąc doświadczonymi i ambitnymi liderkami, Irina i Natalia postawiły sobie za zadanie, opracowanie produktu, który całkowicie zmieni kształt brwi, ukryje skazy i podkreśli zalety bez uciekania się do makijażu permanentnego.

W 2012 roku, przy wsparciu ekspertów z Lash & Brow Design Academy, opracowano specjalną formułę BH Brow Henna z naturalnymi składnikami do pielęgnacji brwi. Głównym celem było przyspieszenie wzrostu i zgrubienie brwi, a także dzięki swoim właściwościom koloryzację włosów i skóry.

W ten sposób na rynku pojawiła się henna do brwi BH Brow Henna.

Innowacyjność henny BH

BH Brow Henna stała się prawdziwą alternatywą dla farbowania brwi farbą i makijażu permanentnego, ponieważ żadna z tych metod nie była w stanie poradzić sobie z problemem przeszczepionych lub niedoskonałych brwi.

Sekret henny BH – tkwi w specjalnej formule opartej na naturalnych składnikach, które pozwalają zabarwić nie tylko włosy, ale także skórę.

Udowodniono, że henna Brow Henna również delikatnie dba o zniszczone i słabe włoski, przywraca wzrost brwi nawet o 60%.

Brow Henna Gdańsk w Gabinecie Karoll
Efekty zabiegu Brow Henna

Trwałość i efekt zabiegu Brow Henna

Zabarwienie brwi z henną BH pozwala uzyskać efekt tatuażu na skórze od 5 do 14 dni i do 6-7 tygodni – na włosach.

Specjalna formuła pozwala zabarwić nie tylko włosy, ale również odcień skóry, zapewniając nienaganny kształt, nawet jeśli włosy w tej strefie czasowo lub na stałe nie rosną.

Dzięki unikatowemu barwnikowi, można odtworzyć naturalny kształt lub nadać zupełnie nową formę brwi.

Stosowanie Brow Henna to nie tylko natychmiastowy i długotrwały efekt, ale też zdrowe, mocniejsze brwi!

Umów się na zabieg

Zarezerwuj już dzisiaj: m.me/karollwrzeszcz

Aktualny cennik zabiegu znajdziesz tutaj.

Podobne posty

Brow Henna

Brow Henna

Czym jest BrowHenna? Brow Henna – henna z efektem tatuażu…
Depilacja laserowa

Depilacja laserowa

Zapraszam Cię do skorzystania z depilacji laserowej najwyższej jakości sprzętem…
Microblading

Microblading

Czym jest microblading? Microblading jest to makijaż permanetny brwi pochodzący…

Copyright ©BeautyHome Sp. z o.o. 2023

Beauty Home Gdańsk gabinet kosmetyczny w gdańsku

Informacje prawne