Beauty Home Gdańsk

Hej, fajnie że wpadłaś !

Karolina Ratajczyk

Witaj w moim gabinecie!

Nazywam się Karolina Ratajczyk i miło mi Cię gościć w moim gabinecie.

Jestem dyplomowanym Kosmetologiem, od 2006 roku pomagam kobietom w wydobywaniu i utrzymywaniu ukrytego w nich piękna.

Każda osoba jest dla mnie szczególnie ważna, dlatego w moim gabinecie jest otoczona wyjątkową opieką. Indywidualne podejście do moich Klientów sprawiło, że mam duże grono stałych bywalczyń, które są ze mną już od wielu lat.

Wyjątkowe miejsce

W samym centrum Wrzeszcza, w sąsiedztwie Radia Gdańsk i Teatru Miniatura przy Alei Grunwaldzkiej 4, w zabytkowej kamienicy spotka Cię niezwykła atmosfera, piękne wnętrza i indywidualne podejście do Twoich potrzeb.

Oferujemy Tobie profesjonalne, kompleksowe zabiegi i usługi kosmetyczne na najwyższym poziomie, dobrane do indywidualnych potrzeb, w przyjaznej, miłej i intymnej atmosferze.

Urokliwa, zabytkowa kamienica wpływa na atmosferę naszego Domu, w którym i Ty poczujesz się jak u siebie.

Kosmetyki najwyższej jakości

Lubimy dawać Klientom to co najlepsze, dlatego w swojej pracy używamy kosmetyków topowych marek: produkowanej w Niemczech od ponad 55 lat Jean d'Arcel, zabiegów kwasowych od pH Formula, innowacyjnej polskiej marki Arkana, która zdobywa uznanie na całym świecie.

Zabiegi specjalnie dla Ciebie

Po przeprowadzeniu konsultacji, która umożliwia rozpoznanie potrzeb, oczekiwań oraz stanu zdrowia i kondycji skóry, komponujemy indywidualnie dobrane zabiegi i terapie. Pomagamy także dopasować odpowiednią pielęgnację domową.

Poznaj Nasz Zespół

Karolina Ratajczyk

Właściciel, Ekspert Kosmetolog
W branży od 2006 roku. Posiada igromną wiedzę i doświadczenie, dzięki któremu zaskarbiła sobie uznanie Klientek, które od wielu lat oddają się w jej ręce.
Natalia

Natalia Rutkowska

Kosmetyczka, Podolog
Natalia to doświadczona kosmetyczka, która potrafi zadbać o piękną skórę oraz zdrowe stopy. Jako podolg specjalizuje się w wykonywaniu pedicure leczniczego.
Sandra

Sandra Adler

Kosmetolog
Sandra interesuje się holistycznym podejściem do zdrowia. Potrafi dogłębnie zanalizować stan skóry i dobrać najlepsze i najskuteczniejsze zabiegi.

Copyright ©BeautyHome Sp. z o.o. 2023

Beauty Home Gdańsk gabinet kosmetyczny w gdańsku

Informacje prawne