fbpx
Gabinet Kosmetyczny Karoll

Hej, fajnie że wpadłaś!

Gabinet kosmetyczny Beauty Home to salon, który oferuje Tobie profesjonalne, kompleksowe zabiegi i usługi kosmetyczne na najwyższym poziomie, dobrane do indywidualnych potrzeb, w przyjaznej, miłej i intymnej atmosferze.

Kosmetolog Gdańsk Karolina RatajczykO mnie

Nazywam się Karolina Ratajczyk. Jestem dyplomowaną kosmetyczką oraz licencjonowanym kosmetologiem. Od ponad 2006 roku pomagam kobietom w wydobywaniu i utrzymywaniu ukrytego w nich piękna.

Każda osoba jest dla mnie szczególnie ważna, dlatego w moim gabinecie jest otoczona wyjątkową opieką. Indywidualne podejście do moich Klientów sprawiło, że mam duże grono stałych bywalczyń, które są ze mną już od wielu lat.

Gabinet kosmetyczny ze światowymi nowościami w Gdańsku

Rozwój oraz poszerzanie wiedzy jest dla mnie niezwykle istotne, ponieważ chcę aby moi Klienci otrzymywali najnowsze i najlepsze usługi, którymi cieszą się kobiety na całym świecie. Uwielbiam się ciągle doskonalić, podnosić swoje umiejętności i kwalifikacje.

Kosmetyki najwyższej jakości

Lubię dawać moim Klientom to co najlepsze, dlatego w swojej pracy używam kosmetyków topowych marek: produkowanej w Niemczech od ponad 55 lat Jean d'Arcel oraz Włoskiego producenta bioceutyków Natinuel.

Zabiegi specjalnie dla Ciebie

Po przeprowadzeniu konsultacji, która umożliwia rozpoznanie potrzeb, oczekiwań oraz stanu zdrowia i kondycji skóry, komponuję indywidualnie dobrane zabiegi i terapie. Pomagam także dopasować odpowiednią pielęgnację domową. Dzięki takiemu podejściu w moim salonie każdy może poczuć się wyjątkowo.

Wyjątkowe miejsce

Nasz Dom Piękna / Beauty Home jest zlokalizowany we Wrzeszczu, na ulicy Grunwaldzkiej 4 w odległości krótkiego spaceru od przystanków tramwajowych (Miszewskiego i Politechnika).
W pobliżu znajdują się miejsca postojowe.

Urokliwa, zabytkowa kamienica wpływa na atmosferę naszego Domu, w którym i Ty poczujesz się jak u siebie.

 

Do zobaczenia!

Karolina Ratajczyk